Firma ATTIQ – czołowy polski producent zaawansowanej odzieży dla ludzi aktywnych w roku 2019 została sponsorem tytularnym Ligi Biegów Górskich.

ATTIQ to prężna firmą tworzoną przez młodych, kreatywnych ludzi wykorzystujących mądrość i doświadczenie rodziców pracujących od ponad 30 lat w branży produkcji odzieży sportowej. Produkcja odzieży sportowej to nasza pasja, co czyni nas wyjątkowymi. Z satysfakcją obserwujemy jak marka ATTIQ zdobywa coraz większe uznanie i zaufanie wśród klientów.

1 stycznia 2001 roku zostało powołane Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, które zespoliło ze sobą Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną wraz z jej filiami. Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda od początku swej działalności stara się angażować w liczne projekty kulturalne i sportowe promujące region.

Gmina Nowa Ruda położona jest w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, w Sudetach Środkowych u podnóża Gór Sowich i na zboczach Włodzickich Wzgórz w dolinach Włodzicy i jej dopływu – Woliborki.

Władze Gminy kładą nacisk na promocję regionu jako ważnego ośrodka turystycznego poprzez wspieranie licznych inicjatyw z dziedziny turystyki oraz sportu mogące przybliżać piękno Sudetów Środkowych

Związek ustanowiono dla realizacji społecznie użytecznych celów, którymi są: organizacja, popularyzacja i rozwój wszystkich form biegów górskich, w tym typu Skyrunning; reprezentowanie, ochrona praw i interesów oraz koordynowanie działań wszystkich członków Związku.

ZPAS to lider produkcji szaf i obudów teleinformatycznych, sterowniczych i automatyki. Ponadto firma produkuje infokioski, rozwiązania depozytowo-wendingowe, pulpity sterownicze oraz wyposaża stanowiska dyspozytorskie.

Firma od ponad 45 lat dostarcza produkty, które swoją wysoką jakością zdobyły nie tylko rynek polski, ale również podbijają rynki zagraniczne. Firma eksportuje swoje wyroby do ponad 40 krajów świata.

Wybierz to, co najlepsze! THIS-1 to producent batonów energetycznych, żeli i innych produktów funkcjonalnych dla najbardziej wymagających sportowców, himalaistów i ludzi przygody.

Zasady, które przyświecają firmie Garmin to: innowacyjność, wygoda, wydajność, korzyść dla klienta i wysoki poziom usług. Cel firmy Garmin jest prosty — opracowywać urządzenia nawigacyjne i komunikacyjne, które ułatwią życie naszym klientom. Oferta naszych innowacyjnych produktów obejmuje różne obszary zainteresowań, w tym m.in. branżę motoryzacyjną, lotniczą i morską oraz zastosowania związane z fitness, rekreacją na świeżym powietrzu i produktami bezprzewodowymi.

Sklep internetowy i sklepy stacjonarne AktywnyTurysta.pl oferują najlepszy stosunek jakości do ceny dla ludzi aktywnych. Znajdziecie tutaj szeroką gamę produktów dedykowanych zarówno w góry, jak na wycieczki leśne, czy rowerowe. Szeroki wybór, sprawdzone marki, dobre ceny.

W firmie Tryumf od ponad 25 lat nagradzamy takich, jak Ty, dostarczając trofea dla zwycięzców w różnych dziedzinach. Wiemy, jak ważny jest moment zwycięstwa i dlatego co roku, z wielką pasją przygotowujemy nową ofertę trofeów dla wszystkich tych, którzy chcą walczyć i zwyciężać. Dbamy, by były różnorodne i niezwykłe oraz dostępne w szerokim wyborze, od ręki, poprzez setki sklepów partnerskich w Polsce. Jesteśmy polską firmą rodzinną, w której pasja tworzenia łączy się z etosem konsekwentnej pracy. Wierzymy w marzenia i nie boimy się o nie walczyć – a skoro tak – dobrze znamy smak porażek jak i zwycięstw.