Firma ATTIQ – czołowy polski producent zaawansowanej odzieży dla ludzi aktywnych w roku 2019 została sponsorem tytularnym Ligi Biegów Górskich.

ATTIQ to prężna firmą tworzoną przez młodych, kreatywnych ludzi wykorzystujących mądrość i doświadczenie rodziców pracujących od ponad 30 lat w branży produkcji odzieży sportowej. Produkcja odzieży sportowej to nasza pasja, co czyni nas wyjątkowymi. Z satysfakcją obserwujemy jak marka ATTIQ zdobywa coraz większe uznanie i zaufanie wśród klientów.

1 stycznia 2001 roku zostało powołane Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, które zespoliło ze sobą Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną wraz z jej filiami. Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda od początku swej działalności stara się angażować w liczne projekty kulturalne i sportowe promujące region.

Gmina Nowa Ruda położona jest w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, w Sudetach Środkowych u podnóża Gór Sowich i na zboczach Włodzickich Wzgórz w dolinach Włodzicy i jej dopływu – Woliborki.

Władze Gminy kładą nacisk na promocję regionu jako ważnego ośrodka turystycznego poprzez wspieranie licznych inicjatyw z dziedziny turystyki oraz sportu mogące przybliżać piękno Sudetów Środkowych

Związek ustanowiono dla realizacji społecznie użytecznych celów, którymi są: organizacja, popularyzacja i rozwój wszystkich form biegów górskich, w tym typu Skyrunning; reprezentowanie, ochrona praw i interesów oraz koordynowanie działań wszystkich członków Związku.

Wybierz to, co najlepsze! W naszej ofercie znajdziesz szereg unikalnych produktów żywnościowych, takich jak: suplementy diety i specjalistyczne odżywki dla sportowców i osób aktywnych.

Najbardziej innowacyjne i cenione koreańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne.
60 lat historii SsangYonga to opowieść o tworzeniu lepszej przyszłości oraz o przekraczaniu granic i mierzeniu się z wyzwaniami. Jako czołowy producent samochodów w Korei, SsangYong od momentu swojego założenia w 1954 r. spotyka się z wyrazami szacunku za swoją wyrafinowaną stylistykę i wyjątkowe osiągnięcia, które stały się możliwe dzięki niezwykle zaawansowanej inżynierii.

Zasady, które przyświecają firmie Garmin to: innowacyjność, wygoda, wydajność, korzyść dla klienta i wysoki poziom usług. Cel firmy Garmin jest prosty — opracowywać urządzenia nawigacyjne i komunikacyjne, które ułatwią życie naszym klientom. Oferta naszych innowacyjnych produktów obejmuje różne obszary zainteresowań, w tym m.in. branżę motoryzacyjną, lotniczą i morską oraz zastosowania związane z fitness, rekreacją na świeżym powietrzu i produktami bezprzewodowymi.

Główna siedziba firmy znajduję się w Katowicach, natomiast całą produkcją zajmuje się największy w Polsce, zajmujący obszar 8 hektarów, zakład przetwórczy w Sosnowcu zatrudniający 1200 wykwalifikowanych pracowników.

W firmie Tryumf od ponad 25 lat nagradzamy takich, jak Ty, dostarczając trofea dla zwycięzców w różnych dziedzinach. Wiemy, jak ważny jest moment zwycięstwa i dlatego co roku, z wielką pasją przygotowujemy nową ofertę trofeów dla wszystkich tych, którzy chcą walczyć i zwyciężać. Dbamy, by były różnorodne i niezwykłe oraz dostępne w szerokim wyborze, od ręki, poprzez setki sklepów partnerskich w Polsce. Jesteśmy polską firmą rodzinną, w której pasja tworzenia łączy się z etosem konsekwentnej pracy. Wierzymy w marzenia i nie boimy się o nie walczyć – a skoro tak – dobrze znamy smak porażek jak i zwycięstw.

Bocheńska Lecznicza Sól to naturalny sposób profilaktyki i leczenia chorób. Wzmacnia organizm, poprawia kondycję fizyczną oraz wspomaga leczenie wielu schorzeń.Powstaje wyłącznie w SALCO. Na terenie kopalni solanek „Łapczyca” posiadamy własną, tradycyjna warzelnię panwiową. Jako jedyni w Małopolsce odparowujemy w niej naturalne solanki, produkując sól leczniczą i sole kąpielowe.

MOLPHARMA to polska firma farmaceutyczna oferująca produkty dla osób zmagających się z chorobami onkologicznymi oraz dla sportowców
Bazą produktów jest olej konopny, pozyskiwany zarówno z nasion jak i kwiatów konopi siewnych (odmiana Cannabis Sativa L.) Olej ten zawiera czynne substancje biologicznie o właściwościach przeciwzapalnych, regenerujących, gojących, przeciwwirusowych i antyseptycznych oraz jest jednym z najbogatszych źródeł nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), będących budulcem błon komórkowych.