Jak już wiecie naszym gospodarzem będzie urokliwe schronisko „Orzeł wybudowane w 1931 roku przez mistrza krawieckiego Juliusa Dintera. To w tej okolicy rozmieścimy strefę startu i mety, oraz odbędzie się ceremonia dekoracji zarówno biegu finałowego jak i najlepszych zawodników ATTIQ Ligi Biegów Górskich oraz wręczać będziemy złote, srebrne i brązowe klamry Ultra Challenge of Poland.

Także tutaj nagradzać będziemy najlepszych organizatorów biegów górskich statuetkami Złotych, Srebrnych i Brązowych Kozic.

Zdajemy jednak sobie sprawę, że nie dla wszystkich starczy tu miejsc noclegowych – na szczęście jest w najbliższej okolicy bogata baza noclegowa i to często oddalona mniej niż kilometr od naszych gospodarzy ze Schroniska Orzeł.

Uwaga: w Schronisku Orzeł noclegi otrzymają jedynie osoby nagradzane w Lidze (wraz z osobami towarzyszącymi) – warunkiem rezerwacji jest wykupienie wyjściówek na Uroczystą Galę w kwocie 50 zł / osobę

(Ponieważ jednak dla osób nagradzanych w ATTIQ Lidze, Gala jest darmowa – osoby te w dniu Uroczystej Gali będą mieli zwracane w/w wpisowe za udział w Gali)

Link do strony Schroniska Orzeł: http://www.orzel.info.pl/kontakt-75.html

tel. +48 603 77 89 77

e-mail: schronisko@orzel.info.pl

Oto inne rekomendowane przez nas pobliskie bazy noclegowe:

Ośrodek Wypoczynkowy „Wisła” – Sokolec

Karczma „Pod Sową” – Sokolec (rezerwacja zakończona)

„Szyprówka” – Sokolec

Schroniska „Sowa” – Sokolec

„Sowia Grappa” – Rzeczka

Ośrodek Wypoczynkowy” „Rzeczka” – Rzeczka